O BLOGU | Scenarzysta

O BLOGU


O stronie:

Scenarzysta.org.pl jest profesjonalnym blogiem filmowym, skupiającym się na kluczowej, choć często niedocenianej roli scenarzysty. Przedstawiam tutaj świat branży filmowej z mojej perspektywy, wszystko ma rzetelne oparcie w doświadczeniach zdobytych przeze mnie podczas styczności z tym niemal tajemniczym w Polsce światkiem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak wygląda proces powstawania filmów w naszym kraju, dlatego też w miarę możliwości postaram się go przybliżyć. Zapraszam również do odwiedzenia strony na facebooku.


Założenia:

Żyjemy w świecie opanowanym przez internet. Jest on wszędzie; w Waszej pracy; w Waszych domach, gdzie tylko nie popatrzeć, to jest internet. Najpopularniejsze źródło komunikacji i pozyskiwania informacji. Wychodząc z tego założenia, postanowiłem stworzyć bloga, na którym będę dzielił się z Wami moimi poglądami, przemyśleniami oraz własną twórczością związaną z filmem i pisaniem.


Do kogo?

Blog ten adresuję do wszystkich, a w szczególności do osób interesujących się filmami w formie dużo bardziej zaawansowanej niż jako zabijającej czas rozrywki. Liczę, że odbiorcy tej strony pasjonują się kinematografią w stopniu równym co ja i że potrafią na temat filmu powiedzieć coś więcej niż popularne w naszych czasach: „Fajny”, czy „Zaje*isty”. Wszystkich zainteresowanych współpracą odsyłam do zakładki „O mnie”, gdzie znajduje się adres kontaktowy.