Script Forum 2010 – podsumowanie

Relacja, Wpisek | Autor: Privsand
Lip 27 2010

Zgodnie z zapowiedzią prezentuję zebraną, poukładaną relację z tegorocznej edycji Script Forum 2010 w formacie PDF. Stanowi ona pewnego rodzaju uzupełnienie publikowanych wcześniej na stronie sprawozdań. Ufam, że zaspokoi ona waszą ciekawość co do przebiegu imprezy i dostarczy większej ilości informacji niż inne enigmatyczne wzmianki publikowane dotąd w Internecie. Zapraszam do czytania i życzę miłej lektury!

Pobierz relację


komentarze 4

 1. malwina pisze:

  dlaczego button „pobierz relację” nie działa?

  • Privsand pisze:

   Przycisk działał, tylko w html przeglądarka automatycznie powiązuje znany format (w tym przypadku pdf) z programem i otwiera go w nowym oknie. Można kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać „Zapisz jako”.
   Teraz nie powinno być problemu 🙂

 2. andrzej pisze:

  privsand, pierwszy raz jestem na tej stronie. super, że to piszesz.

  też byłem na script forum, z wieloma Twoimi spostrzeżeniami zgadzam się w stu procentach.

  co do kształcenia scenariuszowego w Warszawie pojawiły się jeszcze co najmniej dwie oferty – Janka Dowjata (www.serialopisanie.pl – reklama jest w katalogu)
  i kursy pisania seriali u Agnieszki Kruk (www.kursnaserial.pl – były ulotki)

  co do rika landera, podobno ma mieć jakieś warsztaty w Polsce, ale o tym jeszcze nic nie wiem.

  jeszcze jedno – dlaczego nigdzie nie przedstawiasz się z imienia i nazwiska?

  • Privsand pisze:

   Oprócz wymienionych kursów istnieje jeszcze „Pasja Pisania”. Przeglądałem wszystkie oferty w tym temacie i pytałem parę osób o opinie na ich temat. Ja jestem zadowolony z kursu w Bahama Films i zapisałem się na kolejną edycję dla zaawansowanych. Z wymienionych wyżej tak naprawdę jedynym wartym uwagi wydaje się kurs pisania seriali u Agnieszki Kruk. Strona zrobiona profesjonalnie i słyszałem pozytywne zdanie o prowadzącej.

   A co do imienia i nazwiska to ciekawi mogą pobrać moje próbne (i niedopieszczone) krótkie scenariusze z działu Download, przy których to się podpisałem:) Dodałem je, ponieważ bardzo wiele osób nie widziała nigdy formy w jakiej jest zapisywany skrypt filmowy.

   Obecnie pracuję nad małą zmianą wizerunku strony, która mam nadzieję uporządkuje wszystkie zamieszczone artykuły i relacje.
   Pozdrawiam i zachęcam do dalszej lektury. Kolejny wpis w nadchodzącym tygodniu.